tuleje papierowe

 

W naszej szerokiej ofercie znaczące miejsce mają materiały pomocnicze w procesie produkcji folii. Nasza spółka od samego początku, jako jeden z pierwszych oferowanych towarów posiada  w swojej ofercie bardzo dobrej jakości nowe i używane tuleje papierowe. Standard to średnica 76 mm oraz grubości ścianki od 13,5 mm do 15 mm w zależności od przeznaczenia. Długości tulei rozpoczynają się od 860 mm na 2200 mm kończąc.

Tuleje używane to doskonałej jakości materiał pochodzący z procesów produkcyjnych, z jednokrotnego odwinięcia mechanicznego znajdujących się na niej pierwotnie zwojów. Tuleje te składujemy  w specjalnych regałach, w wyznaczonych miejscach magazynowych. Wszystko po to, by do Klienta trafiał towar najwyższej jakości, idealnie prosty, o wysokim stopniu suchości warstw oraz bardzo dużej wytrzymałości mechanicznej co sprawia, że nasi Klienci nawet kilkukrotnie wykorzystują ten materiał w trakcie swoich procesów produkcyjnych.

Towar trafia do naszych Klientów odpowiednio spakowany na paletach towarowych, spięty oraz zabezpieczony folią rozciągliwą. 

Niewątpliwym atutem jest także cena, która z oczywistych względów  jest bardziej atrakcyjna w porównaniu z tulejami nowymi.

Więcej szczegółów poznacie Państwo kontaktując się z naszymi pracownikami, którzy z chęcią udzielą wszelkich informacji.