O nas

 

 

Spółka DUO PACK z siedzibą w Dąbrowie Górniczej powstała w 2006 roku, zapoczątkowując okres stabilnego  rozwoju na rynku opakowań foliowych. Z czasem, blisko dziesięcioletnie doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych i produkcji folii polietylenowych zaowocowało ugruntowaniem pozycji. Wiedza, doświadczenie oraz zaangażowanie całego zespołu pozwoliło na zwiększenie dynamiki rozwoju parku maszynowego, poszerzenie gamy oferowanych produktów oraz materiałów.  Wszystko to spowodowało, iż  staliśmy się atrakcyjnym i cenionym dostawcą rozwiązań opakowaniowych oraz materiałów pomocniczych niezbędnych w procesie wytwórczym. Chcąc zaspokajać  stale  rosnące wymagania naszych Odbiorców, nieustannie monitorujemy i udoskonalamy procesy związane z produkcją wyrobów,  ich systemem logistyki i realizacji dostaw tak, by  współpraca z Klientami przeradzała się w trwałe relacje biznesowe. Dzięki stosowaniu nowoczesnych technologii produkcji oraz własnej flocie samochodowej, zapewniamy szybką  realizacja dostaw wysokiej jakości  towarów bezpośrednio do Klienta.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz rosnącym możliwościom technologicznym, stale poszerzamy grono naszych Odbiorców. Do naszym największych zalet pozwalających budować owocną współpracę  należą: replica watches

  • profesjonalna, doświadczona kadra pracownicza
  • szeroka gama oferowanych produktów i towarów
  • wysoka elastyczność oferowanych usług
  • dostawy towaru bezpośrednio do Klienta w dogodnym dla niego terminie
  • konkurencyjne ceny
  • krótkie terminy realizacji
  • terminowe realizowanie zamówień
  • doradztwo techniczne w zakresie zastosowania folii oraz pozostałych oferowanych towarów

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. Z pewnością otrzymacie Państwo kompletne informacje dotyczące oferowanych przez nas wyrobów. Postaramy się także o fachowe doradztwo w  przedmiotowym zakresie oraz w drodze wdrażania nowych rozwiązań.

Wszystko po to, aby nasi Klienci wspólnie z nami budowali swój sukces.

 

Jednym słowem:  folie – nasza specjalność…